Ласкаво просимо на сайт Кременчуцького обласного наркологічного диспансеру!

На нашому сайті ми зібрали для Вас найнеобхіднішу, важливу і корисну інформацію про наш заклад. У кожному розділі нашого сайту Ви зможете дізнатися про різноманітні види наркологічної допомоги, що надаються фахівцями нашого диспансеру, про сучасні методи лікування, які ми застосовуємо.

Кременчуцький обласний наркологічний диспансер заснований у 1985році. За всі роки існування нашого закладу висококваліфіковані лікарі, психологи,соціальні працівники медичні сестри диспансеру набули великий практичний досвід і знання. Постійно вдосконалюють і підвищують свій рівень, беручи активну участь у міжнародних та обласних конференціях, в програмах та семінарах зі зменшення шкоди хімічної залежності, профілактики поширення ВІЛ / СНІДУ.

До нас за допомогою звертаються жителі не лише м. Кременчук, Полтавської області, а й багатьох інших міст України.

За останнє десятирічча в суспільстві змінилося ставлення до залежної людини, яка поступово перетворюється на людину, здатну вирішувати свої психологічні проблеми.

Залежність від психоактивних речовин (алкоголю, наркотиків, та інших психоактивних речовин) – це тяжке хронічне захворювання. Вона вражає не тільки тіло і всі рівні особистості людини, але руйнівно позначається на зовнішніх рівнях його життя. Враховуючи причини і патологічні механізми розвитку хвороби, її лікування є складним процесом, що представляє собою поєднання різних методів впливу – медикаментозного, психотерапевтичного, соціального і духовного. Тільки системний, комплексний підхід до подолання залежності може забезпечити досягнення основної мети лікувального процесу.

Лікарі- наркологи розуміють цю мету, як зміну ставлення до самого себе, до навколишнього світу, до своєї хвороби і в результаті – зміну світогляду. Ми не можемо змінити природу хімічної залежності, але ми можемо запропонувати нашим пацієнтам шляхи одужання, орієнтовані на загальнолюдські цінності: любов до людей, прагнення до взаємодопомоги, добро, повагу, самовдосконалення.

Ми відкриті для всіх, хто потребує нашої допомоги. Якщо Ви визнали наявність проблеми – це вже перший етап її вирішення. Поодинці Вам з нею не впоратися. Ми маємо достатньо досвіду і знань, щоб Вас підтримати, спільно боротися і перемогти!